Witają was Magdalena i Mateusz, odkrywcy nieznanych miejsc i podróżnicy po Polsce i Europie. Pasja do podróży zakorzeniła się w nas od dawien dawna, a teraz dzielimy się nią z naszymi czytelnikami.

Więcej o nas i tym blogu możesz przeczytać pod linkiem: O BLOGU

Blogowaniem i prowadzeniem social mediów zajmujemy się od 2020 roku. Był to czas, w którym zdecydowaliśmy się dzielić relacjami, wrażeniami i spostrzeżeniami z naszych wypraw. Piszemy, robimy zdjęcia, filmujemy. Na blogu jak i na social media ciągle przybywa czytelników. Po roku czasu zaobserwowało nas 11 tyś osób na FB a na blogu, od początku istnienia tj. marzec 2021, odwiedziło nas już 18 tyś czytelników. Nasz skrawek Internetu staje się idealnym miejscem na poznanie miejsc tych niezwykłych, nieodkrytych jak i również promocji bardziej znanych regionów, atrakcji i usług.

Statystyki bloga

Statystyki Social Media

Potencjał drzemie w każdej nieprzeciętnej atrakcji, z którą warto dotrzeć do fanów turystyki. Przybliżenie takiej lokacji dobrym tekstem i zdjęciami z pewnością zachęci niejednego turystę do odwiedzenia takiego miejsca. Ciągle rosnące zasięgi pozwalają na dotarcie do coraz to większej liczbie odbiorców.

Skupiamy się przede wszystkim na najciekawszych atrakcjach w Polsce ale mieliśmy też drobne epizody z Europą. W naszych treściach polecamy gdzie warto się wybrać na jeden dzień, weekend czy też na dłuższą wyprawę. Relacjonujemy co ciekawego można zobaczyć w danym miejscu, co zjeść, gdzie przenocować i szacunkowe koszty jakie mogą nas czekać.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a do każdej podchodzimy profesjonalnie

Przygotowanie relacji, fotorelacji, wideoklipu. Udostępnimy je naszym czytelnikom na blogu i mediach społecznościowych

Współpraca z Działami Promocji Miast i Regionów

Promocja baz noclegowych, atrakcji

Recenzje sprzętu i usług

Udostępnimy miejsce na blogu dla linków afiliacyjnych

Odkrywamy Polskę na nowo. Zachęcamy na odwiedzin tych miejsc, które wywarły na nas ogromne wrażenie. Głównie nasze wyprawy ukierunkowane są na przygodę w naturze. Chętnie odwiedzamy Parki Narodowe, Krajobrazowe, wszelkie rezerwaty, gdzie możemy zbliżyć się do natury. Przy czym ten czas lubimy spędzać aktywnie – piesze górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami. Jako destynacje wybieramy również miasta przyciągające swoją urodą, historią oraz zabytkami. Wybieramy się tam gdzie można znaleźć interesujące muzea, skanseny, zamki i inne atrakcji, które uważamy za szczególne i które powinno się promować.

Mimo, że Polska to ogromna część naszych wojaży nie zamykamy się na resztę Europy, a tam drzemię ogromny potencjał. Surowa północ, gorące południe ale i u naszych sąsiadów jest moc miejsc szczególnych i wartych odwiedzenia.

Dotychczasowe współprace

podkarpackie


 

 

 

Opinie o naszych współpracach

Urząd Miasta Olsztyna – Biuro Promocji i Turystyki

Od początku współpracy wykazali się dużym profesjonalizmem w zakresie przygotowania tekstów informacyjnych, komunikatów oraz dokumentacji fotograficznej związanych z przedstawieniem atrakcji turystycznych Miasta Olsztyna.

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

Po wykonaniu działań promocyjnych na rzecz Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej mogę potwierdzić rzetelność oraz terminowość zrealizowanych materiałów promocyjnych.

Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Biuro Promocji i Informacji Publicznej

W trakcie współpracy wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz profesjonalizmem w zakresie przygotowanie tekstów oraz fotografii promujących atrakcje turystyczne Gminy Olkusz.

Najczęściej wybieramy Beskidy, Tatry i Podlasie. Ciągle jednak nam mało. Zachód Polski jest dla nas skąpo poznany i z pewnością będziemy próbować nieraz tam zagościć. Jednocześnie, ekspansja Europ nie jest tylko w sferze pomysłów, są to marzenia, które chcemy spełnić. Norweski fiordy, Droga Trolli czy archipelag Lofoten. Wspaniałą destynacją z pewnością jest również Islandia. Poza tym południe, wschód, zachód, czyli wszędzie!

Chciałbyś podjąć współpracę? Zachęcamy do kontaktu kontakt@plannawypad.pl