Witają was Magdalena i Mateusz, odkrywcy nieznanych miejsc i podróżnicy po Polsce i Europie. Pasja do podróży zakorzeniła się w nas od dawien dawna, a teraz dzielimy się nią z naszymi czytelnikami.

Więcej o nas i tym blogu możesz przeczytać pod linkiem: O BLOGU

Blogowaniem i prowadzeniem social mediów zajmujemy się od 2020 roku. Był to czas, w którym zdecydowaliśmy się dzielić relacjami, wrażeniami i spostrzeżeniami z naszych wypraw. Piszemy, robimy zdjęcia, filmujemy. Na blogu jak i na social media ciągle przybywa czytelników. Po roku czasu zaobserwowało nas 11 tyś osób na FB a na blogu, od początku istnienia tj. marzec 2021, odwiedziło nas już 18 tyś czytelników. Nasz skrawek Internetu staje się idealnym miejscem na poznanie miejsc tych niezwykłych, nieodkrytych jak i również promocji bardziej znanych regionów, atrakcji i usług.

Statystyki bloga

Statystyki Social Media

Potencjał drzemie w każdej nieprzeciętnej atrakcji, z którą warto dotrzeć do fanów turystyki. Przybliżenie takiej lokacji dobrym tekstem i zdjęciami z pewnością zachęci niejednego turystę do odwiedzenia takiego miejsca. Ciągle rosnące zasięgi pozwalają na dotarcie do coraz to większej liczbie odbiorców.

Skupiamy się przede wszystkim na najciekawszych atrakcjach w Polsce ale mieliśmy też drobne epizody z Europą. W naszych treściach polecamy gdzie warto się wybrać na jeden dzień, weekend czy też na dłuższą wyprawę. Relacjonujemy co ciekawego można zobaczyć w danym miejscu, co zjeść, gdzie przenocować i szacunkowe koszty jakie mogą nas czekać.

Współpraca

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, a do każdej podchodzimy profesjonalnie

Przygotowanie relacji, fotorelacji, wideoklipu. Udostępnimy je naszym czytelnikom na blogu i mediach społecznościowych

Współpraca z Działami Promocji Miast i Regionów

Promocja baz noclegowych, atrakcji

Recenzje sprzętu i usług

Udostępnimy miejsce na blogu dla linków afiliacyjnych

Odkrywamy Polskę na nowo. Zachęcamy na odwiedzin tych miejsc, które wywarły na nas ogromne wrażenie. Głównie nasze wyprawy ukierunkowane są na przygodę w naturze. Chętnie odwiedzamy Parki Narodowe, Krajobrazowe, wszelkie rezerwaty, gdzie możemy zbliżyć się do natury. Przy czym ten czas lubimy spędzać aktywnie – piesze górskie wędrówki, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami. Jako destynacje wybieramy również miasta przyciągające swoją urodą, historią oraz zabytkami. Wybieramy się tam gdzie można znaleźć interesujące muzea, skanseny, zamki i inne atrakcji, które uważamy za szczególne i które powinno się promować.

Mimo, że Polska to ogromna część naszych wojaży nie zamykamy się na resztę Europy, a tam drzemię ogromny potencjał. Surowa północ, gorące południe ale i u naszych sąsiadów jest moc miejsc szczególnych i wartych odwiedzenia.

Dotychczasowe współprace

podkarpackie

 

 

 

Opinie o naszych współpracach

Urząd Miasta Olsztyna – Biuro Promocji i Turystyki

Od początku współpracy wykazali się dużym profesjonalizmem w zakresie przygotowania tekstów informacyjnych, komunikatów oraz dokumentacji fotograficznej związanych z przedstawieniem atrakcji turystycznych Miasta Olsztyna.

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna

Po wykonaniu działań promocyjnych na rzecz Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej mogę potwierdzić rzetelność oraz terminowość zrealizowanych materiałów promocyjnych.

Najczęściej wybieramy Beskidy, Tatry i Podlasie. Ciągle jednak nam mało. Zachód Polski jest dla nas skąpo poznany i z pewnością będziemy próbować nieraz tam zagościć. Jednocześnie, ekspansja Europ nie jest tylko w sferze pomysłów, są to marzenia, które chcemy spełnić. Norweski fiordy, Droga Trolli czy archipelag Lofoten. Wspaniałą destynacją z pewnością jest również Islandia. Poza tym południe, wschód, zachód, czyli wszędzie!

Chciałbyś podjąć współpracę? Zachęcamy do kontaktu kontakt@plannawypad.pl