Dowiedz się więcej o idealnym Planie na Wypad

plan na wypad

Plan Na Wypad Blog Podróżniczy – nasze początki i podróże bez planu

Pierwsze podróże zaczęły się za dzieciaka, kiedy rodzice zabierali nas na wyjazdy w różne zakątki Polski. Jechaliśmy wiele godzin autem bez klimatyzacji, bez nawigacji i bez zarezerwowanego noclegu.

Pamiętam swoją pierwszą podróż nad morze. Było tak potężne, że nie można było go objąć wzrokiem i dopatrzeć się gdzie biorą początek fale. Było też słone, oczywiście żeby uwierzyć trzeba je było posmakować.

Pamiętam wyjazdy w góry, bez specjalnego sprzętu, butów z odpowiednią podeszwą i termoodzieży. Wystarczyły zwykłe trampki i kanapka w plecaku.

Później zaczęły się wyjazdy zagraniczne. Pierwszy wyjazd z Polski był emocjonujący niczym dzikie safari, inny język i zwyczaje były zarówno pasjonujące jak i szokujące, aż chciało się więcej. Nie było wtedy blogów podróżniczych, gdzie można by zaczerpnąć informacji, pod ręką była tylko stara, często potargana mapa.

Śmiałe podróżowanie

Kolejne podróże były już śmielsze i dłuższe. W końcu stały się sposobem na życie i pracą marzeń.

Zmieniła się też forma podróży, większy komfort jazdy, prestiżowe noclegi w hotelach, wszystko zarezerwowane zawczasu. No i GPS bez którego nikt nie wyobraża sobie dziś życie.

Górskie Wyprawy

Każdy udany wypad zaczyna się od planu

Dziś Podróżujemy tak jak każdy z Was. Sprawia nam to wielką radochę. Odkrywamy wciąż nowe dla nas rzeczy, ciekawe miejsca i staramy się za każdym razem planować podróż w nieznane. Jednak czasami wracamy do naszych The Best miejsc.

Z pewnością mamy słabość do gór, a w szczególności Tatr. Jednak każdy szlak sprawia nam dużą przyjemność, choć potrafi potwornie zmęczyć. Uwielbiamy Polskę, bo mamy piękny i różnorodny kraj, a najczęstszym kierunkiem naszych podróży jest Małopolska, bo tu jesteśmy u siebie. Jednak świat też stoi przed nami otworem i kusi dalekimi egzotycznymi i nieznanymi widokami.

Każdą z podróży planujemy dokładnie, sprawdzamy wszystkie atrakcje w regionie, jak przystało na zawodowych podróżników. Czasami zwiedzamy do utraty sił. Zawsze aktywnie, często rowerem, zdarzy się, że i kajakiem. W wolnej chili zachwycamy się regionalną kuchnią i degustujemy lokalne trunki.

Małopolska

A teraz piszemy o podróżach i prowadzimy Plan Na Wypad Blog Podróżniczy

Nasz blog podróżniczy zabierze Was w miejsca mniej lub bardziej znane. Bo odkrywamy różne oblicza turystyki.

Widzieliśmy już sporo, choć oczywiście chcemy więcej. Na blogu Plan na Wypad znajdziecie dużo inspiracji i pomysłów na niezapomniane podróże. Plany, zdjęcia, mapy, cenniki, opisy tras… udostępniamy wszystko, co z pewnością się Wam przyda. Co więcej, możemy planować Twój wypad za Ciebie! No, bo, po co masz tracić swój czas, skoro ktoś ma już dobry i sprawdzony plan? A my mamy i z chęcią się nim podzielimy!

Magdalena Niemiec i Mateusz Gieroń

Chcesz się z nami skontaktować? Pisz na kontakt@plannawypad.pl

Śledź nas: