Plan Na Wypad Blog Podróżniczy - dowiedz się więcej o tym jak powstał nasz blog

plan na wypad

Plan Na Wypad Blog Podróżniczy – poznajmy się!

Cześć drogi czytelniku i podróżniku! Fajnie, że jesteś, może pogadamy chwile o podróżach?

Z tej strony Magda i Mateusz, czyli podróżnicy z zamiłowania i zawodu. Kim jesteśmy? Wielbicielami górskich wędrówek z naszymi najukochańszymi Tatrami na czele. Choć pochodzimy z Małopolski i bardzo lubimy podróże po Beskidach, Gorcach, Pieninach i naszym Pogórzu Wiśnickim, to jednak serce bije nam mocno do Suwalszczyzny, którą uwielbiamy!

Każdą wolną chwilę spędzamy na podróżach. Byliśmy już w każdym województwie w Polsce! A mimo to nie raz wracamy ponownie w te same miejsca. Rocznie spędzamy w drodze około 150 dni!

Na dłuższe wyjazdy wybieramy się w zagraniczne podróże. Mamy na koncie kilkadziesiąt europejskich destynacji. Najczęściej podróżujemy samochodem, a nasz kompaktowy SUV nie raz jest też domem na kółkach. Uwielbiamy taką formę zwiedzania świata!

Zresztą już od kilku lat spędzamy 5 letnich tygodni w ciągłej podróży. Ich efekty możesz zobaczyć właśnie na naszym blogu podróżniczym Plan Na Wypad. A w nim już prawie 400 wpisów o najpiękniejszych atrakcjach Polski, Europy i Świata.

Skąd się wzięła nazwa bloga podróżniczego Plan Na Wypad

Jak to mówią, życie różne scenariusze pisze. Nam napisało je dość sprytnie, bo połączyło akurat dwie branże, które idealnie nadają się do prowadzenia podróżniczego bloga!

Magda – z zawodu fotograf, a od 10 lat prowadzi biuro podróży ze specjalnością grupowych wyjazdów, jest również pilotem wycieczek i przewodnikiem, a na Planie Na Wypad pisze dodatkowo teksty.

Mateusz – specjalista w branży IT, stworzył od podstaw bloga podróżniczego Plan Na Wypad, dodatkowo jest specjalistą od zdjęć i filmów z drona, a także tworzy genialne wideoklipy.

Jak widzisz połączyliśmy swoją pasję do podróży, wiedzę i doświadczenie by stworzyć nasze wspólne dzieło jakim jest blog podróżniczy Plan Na Wypad. To nasz „PLAN” i zarazem sposób na życie, a że każdą podróż mamy profesjonalnie i skrupulatnie zaplanowaną to już chyba jest oczywiste 🙂

Górskie Wyprawy

Każdy udany wypad zaczyna się od planu, blog o podróżach po Polsce i Europie

Dziś Podróżujemy tak jak każdy z Was. Sprawia nam to wielką radochę. Odkrywamy wciąż nowe dla nas rzeczy, ciekawe miejsca i staramy się za każdym razem planować podróż w nieznane. Jednak czasami wracamy do naszych The Best miejsc.

Może zastanawiasz się jak nam udaje się spędzać w podróży pół roku? Uwielbiamy Polskę, bo mamy piękny i różnorodny kraj, więc każdy wolny weekend ruszamy w krótkie wypady, czy to na górski szlak, czy też na city break. Naprawdę nie trzeba wiele żeby naładować baterie!

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy zawodowymi podróżnikami. Zawsze z aparatem w ręku nierzadko zwiedzamy do utraty sił. Zawsze aktywnie, często rowerem, zdarzy się, że i kajakiem. W wolnej chili zachwycamy się regionalną kuchnią i degustujemy lokalne trunki.

Łapiemy to co podrzuca nam los!

Małopolska

A teraz piszemy o podróżach i prowadzimy Plan Na Wypad Blog Podróżniczy

Nasz blog podróżniczy zabierze Was w miejsca mniej lub bardziej znane. Bo odkrywamy różne oblicza turystyki.

Widzieliśmy już sporo, choć oczywiście chcemy więcej. Na blogu Plan na Wypad znajdziecie dużo inspiracji i pomysłów na niezapomniane podróże. Plany, zdjęcia, mapy, cenniki, opisy tras… udostępniamy wszystko, co z pewnością się Wam przyda. Co więcej, możemy planować Twój wypad za Ciebie! Po co masz tracić swój czas, skoro ktoś ma już dobry i sprawdzony plan? A my mamy i z chęcią się nim podzielimy!

Magdalena Niemiec i Mateusz Gieroń

Chcesz się z nami skontaktować? Pisz na kontakt@plannawypad.pl

Śledź nas: